کلرید قلع

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

کلرید قلع

فروش کلرید قلع

خرید کلرید قلع

فروشنده کلرید قلع

کاربرد کلرید قلع

پخش کننده کلرید قلع

ارائه کلرید قلع

#فروش_کلرید_قلع

#خرید_کلرید_قلع

#قیمت_کلرید_قلع

#فروشنده_کلرید_قلع

#ارائه_کلرید_قلع

#کلرید قلع ( II ) که به اسم کلرید استانوس نیز در بین عموم شناخته می شود ، جامدی شفاف و به رنگ سفید با فرمل شیمیایی SnCl2# است . #کلرید_قلع یک دی هیدرات پایدار به وجود می آورد ، گرچه محلول های آبی تمایل به هیدرولیز شدن ، به ویژه اگر حرارت بالایی داشته باشند ، دارند . SnCl2 به مقدار فراوانی به عنوان یک عامل کاهنده ( در محلول اسیدی ) مورد استفاده قرار می گیرد ، و در حمام های الکترولیتیک برای #قلع کاری . کلرید ( II ) قلع را نبایست با دیگر کلرید های قلع اشتباه گرفت یعنی #کلرید_قلع ( IV ) یا کلرید استانیک ( SnCI4 ) .

کلرید قلع ( IV ) که با نام تترا کلرید یا کلرید استانیک نیز شناخته می شود یک ترکیب غیر آلی با فرمول SnCl4 است . در دمای اتاق به شکل مایع و بدون رنگ است که به دنبال تماس با هوا دود می کند و یک بوی مشمئز کننده به وجود می آورد . از آن به عنوان پیش ماده ای برای سایر ترکیبات قلع استفاده می شود . در آغاز کشف آن به وسیله ی آندراس لیباویوس ( 1550 تا 1616 ) انجام شد و با نام spiritus fumans libavii شناخته می شده است .

کاربرد کلرید قلع

کاربرد اصلی کلرید قلع به عنوان یک پیش ماده برای ترکیبات اورگانوتین است که برای کاتالیز و پایدارساز های پلیمری به کار گرفته می شود . از آن می شود در یک فرآیند سل – ژل برای مهیا سازی روکش های SnO2 ( به عنوان مثال برای سخت کردن شیشه ) استفاده کرد، از طرف دیگر نانو کریستال های SnO2 را می شود به واسطه ی تصفیه های این روش به وجود آورد .

یک محلول قلع ( II ) کلرید حاوی اندکی هیدرو کلریک اسید برای قلع کاری فولاد ، برای ساخت قوطی های حلبی ، به کار گرفته می شود . یک پتانسیل الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد و فلز قلع در کاتد توسط الکترولیز به وجود می آید .

قلع ( II ) کلرید به عنوان یک تثبیت کننده در رنگرزی منسوجات استفاده می شود ، به این علت که با برخی  از رنگ ها به عنوان نمونه کوشینیل رنگ روشنی ایجاد می کند . این تثبیت کننده هم چنین به تنهایی برای بالا بردن وزن ابریشم مورده استفاده قرار می گرفته است .

از آن به عنوان کاتالیزوری برای تولید اسید پلی اکتیک پلاستیک ( PLA ) استفاده می شود .

بازرگانی هیدروشیمی (زارعی ) - 09127241296

آدرس وب سایت : www.hydrochemistry.ir


برچسب‌ها: کلرید قلع, فروش کلرید قلع, خرید کلرید قلع, فروشنده کلرید قلع, قیمت کلرید قلع
+ نوشته شده توسط امیر زارعی در و ساعت |
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 11 خرداد 1396 ساعت: 13:27
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها