کلرید قلع

ساخت وبلاگ
چکیده : کلرید قلع فروش کلرید قلع خرید کلرید قلع فروشنده کلرید قلع کاربرد کلرید قلع پخش کننده کلرید قلع ارائ... با عنوان : کلرید قلع بخوانید :

کلرید قلع

فروش کلرید قلع

خرید کلرید قلع

فروشنده کلرید قلع

کاربرد کلرید قلع

پخش کننده کلرید قلع

ارائه کلرید قلع

#فروش_کلرید_قلع

#خرید_کلرید_قلع

#قیمت_کلرید_قلع

#فروشنده_کلرید_قلع

#ارائه_کلرید_قلع

#کلرید قلع ( II ) که به اسم کلرید استانوس نیز در بین عموم شناخته می شود ، جامدی شفاف و به رنگ سفید با فرمل شیمیایی SnCl2# است . #کلرید_قلع یک دی هیدرات پایدار به وجود می آورد ، گرچه محلول های آبی تمایل به هیدرولیز شدن ، به ویژه اگر حرارت بالایی داشته باشند ، دارند . SnCl2 به مقدار فراوانی به عنوان یک عامل کاهنده ( در محلول اسیدی ) مورد استفاده قرار می گیرد ، و در حمام های الکترولیتیک برای #قلع کاری . کلرید ( II ) قلع را نبایست با دیگر کلرید های قلع اشتباه گرفت یعنی #کلرید_قلع ( IV ) یا کلرید استانیک ( SnCI4 ) .

کلرید قلع ( IV ) که با نام تترا کلرید یا کلرید استانیک نیز شناخته می شود یک ترکیب غیر آلی با فرمول SnCl4 است . در دمای اتاق به شکل مایع و بدون رنگ است که به دنبال تماس با هوا دود می کند و یک بوی مشمئز کننده به وجود می آورد . از آن به عنوان پیش ماده ای برای سایر ترکیبات قلع استفاده می شود . در آغاز کشف آن به وسیله ی آندراس لیباویوس ( 1550 تا 1616 ) انجام شد و با نام spiritus fumans libavii شناخته می شده است .

کاربرد کلرید قلع

کاربرد اصلی کلرید قلع به عنوان یک پیش ماده برای ترکیبات اورگانوتین است که برای کاتالیز و پایدارساز های پلیمری به کار گرفته می شود . از آن می شود در یک فرآیند سل – ژل برای مهیا سازی روکش های SnO2 ( به عنوان مثال برای سخت کردن شیشه ) استفاده کرد، از طرف دیگر نانو کریستال های SnO2 را می شود به واسطه ی تصفیه های این روش به وجود آورد .

یک محلول قلع ( II ) کلرید حاوی اندکی هیدرو کلریک اسید برای قلع کاری فولاد ، برای ساخت قوطی های حلبی ، به کار گرفته می شود . یک پتانسیل الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد و فلز قلع در کاتد توسط الکترولیز به وجود می آید .

قلع ( II ) کلرید به عنوان یک تثبیت کننده در رنگرزی منسوجات استفاده می شود ، به این علت که با برخی  از رنگ ها به عنوان نمونه کوشینیل رنگ روشنی ایجاد می کند . این تثبیت کننده هم چنین به تنهایی برای بالا بردن وزن ابریشم مورده استفاده قرار می گرفته است .

از آن به عنوان کاتالیزوری برای تولید اسید پلی اکتیک پلاستیک ( PLA ) استفاده می شود .

بازرگانی هیدروشیمی (زارعی ) - 09127241296

آدرس وب سایت : www.hydrochemistry.ir


برچسب‌ها: کلرید قلع, فروش کلرید قلع, خرید کلرید قلع, فروشنده کلرید قلع, قیمت کلرید قلع
+ نوشته شده توسط امیر زارعی در و ساعت |
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 11 خرداد 1396 ساعت: 13:27